KURUMSAL

KURUMSAL

         Sanayi faaliyetlerine 1974 yılında, Halil İbrahim Soydemir tarafından SOYDEMİR KAPORTA ünvanı ile başlayan firmamız 1995 yılına kadar otomobil kaportası üzerine hizmet vermiştir. 
        1995 yılında, giderek artan kullanım alanı sebebiyle fiberglass sektörüne yönelen firmamız, ilerleyen yıllarda üretim ve pazarlama faaliyetlerini giderek artırmıştır.

     SOYDEMİR POLYESTER, 1995 yılından bu yana otomotiv, makine, iş makinesi, raylı sistemler ve dekorasyon amaçlı olarak fiberglass parça alanında, kaliteli ürün ve hizmet anlayışıyla faaliyet göstermektedir.  Kaliteyi ve dürüstlüğü bir yaşam felsefesi olarak kendine önder edinen SOYDEMİR POLYESTER, kurulduğu günden bu güne müşteri ile ilişkilerine önem veren, geniş bir coğrafyada hizmet üreten, günümüze geniş müşteri yelpazesi ile gelmiş, konusunda uzmanlaşmış köklü bir firmadır.

                          Halil  İbrahim SOYDEMİR                     Esat SOYDEMİR

KURUMSAL

kapattelefonla sipariş

Etiket : soydemir polyester, fiberglas parça, polyester parça, kompozit parça, tır parçası, fiberglas rüzgarlık, fiber tampon, polyester tampon, fiber karlık, polyester karlık,

Soydemir Polyester

İnterpratik